Περιγραφή
Η πιο διαδραστική παράσταση όλων των εποχών έρχεται στον Τεχνοχώρο Εργοτάξιο για να σας ταξιδέψει σε έναν μαγικό κόσμο.
Περισσότερα
Οι μάγοι Κέλμης, Νίκος και Costas Funtastico κάθε Σάββατο στις 17:00 με τη βοήθεια των μικρών θεατών ετοιμάζονται να μοιράσουν στιγμές μαγείας και γέλιου σε όλους εκείνους που νιώθουν ακόμα παιδιά!
Μια μαγική παράσταση με αιωρήσεις αντικειμένων, εξαφανίσεις ανθρώπων αλλά και την αναπαράσταση μιας πραγματικής χιονοθύελλας που θα σας κάνουν να τρίβετε τα μάτια σας!
Περάσαμε πολύ ωραία, η μικρή μου το καταευχαριστηθηκε... Θεατρομανια ευχαριστούμε πολύ για τις προσκλήσεις!!!