Η ομάδα του «Ρινόκερου» και ο σκηνοθέτης Γιάννης Κακλέας με πίστη στη αξία της θεατρικής πράξης ανασυντάσσονται και με την αγάπη του θεατρόφιλου κοινού σε λίγες μέρες ο «Ρινόκερος» μας θα ανέβει και πάλι στη σκηνή με την σύμπραξη του αγαπημένου μας ηθοποιού Αιμιλιανού Σταματάκη που έχει την χαρά και την τόλμη να αναμετρηθεί με τον ρόλο του Μπερανζέ.
![](https://www.theatromania.gr/wp-content/uploads/2021/11/IMG-1019-scaled.jpg)
Οι πρόβες έχουν ήδη αρχίσει.
Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας μας και τον ευχαριστούμε.
Οι Παραστάσεις του «Ρινόκερου» θα επαναληφθούν από τις 16 Δεκεμβρίου στο Θέατρο Κιβωτός
Θέατρο Κιβωτός
«Ρινόκερος»