30

Scratch Night

Σχετικά

Οι μαθητές όλων των τμημάτων μας συμμετέχουν σε σκηνές , μονολόγους από το παγκόσμιο θεατρικό ρεπερτόριο και Live .

Πρόγραμμα εκδηλώσεων:
Τετάρτη 15 Ιουλίου
‘’Live’’ με τους Γιώργο Χριστοδούλου, Νάνσυ Αθανασιάδου, Ισαβέλλα Αναστασίου, Χάρη Λιβάνιο , Γιάννη Καραλιά

Πέμπτη 16 Ιουλίου Α’ έτος
‘’ Το παιχνίδι του Έρωτα και της Τύχης’’ (Marivaux)
(Νόρα Τσακίρη, Χρυσάνθη Λάζαρη)
‘’Δεν πληρώνω , δεν πληρώνω’’ ( D. Fo)
(Ειρήνη Κόβα, Αλίκη Λατσίνου , Θάνος Πουλόπουλος )
‘’Ζωτικός χώρος’’ ( Θ. Τριαρίδης )
( Θάνος Πουλόπουλος , Ζωή Γεωργιάδου )
‘’Γαμήλιο εμβατήριο’’ ( Α. Τερζάκης )
(Αλίκη Λατσίνου, Χρυσάνθη Λάζαρη, Νάταλι Μάρει, Σοφία Πασπαλιάρη, Μαρίζα Μανατάκη )

Παρασκευή 17 Ιουλίου
‘’Τα μωρά τα φέρνει ο πελαργός’’( Ρέππας– Παπαθανασίου ) από το Α’ έτος
( Νόρα Τσακίρη, Ζωή Γεωργιάδου, Ειρήνη Κόβα, Βασίλης Ντόντος, Αριστέα Ανύση)
'’Γελώντας Άγρια ‘’( C. Durang) από το Γ ‘ έτος
( Στεφανία Μακρυαλέα )
‘’Rachel Corrie ‘’ ( A. Rickman ) από το Γ’ έτος
( Ελεάννα Σαλαγιάννη )
‘’Δεσποινίς Μαργαρίτα’’ ( R. Atainte)
( Κάλλια Γκρίνια) από το Β’ έτος

Σάββατο 18 Ιουλίου
‘’Ράφτης Κυριών’’ (G. Feaydau ) από το α’ έτος και τους απόφοιτους της σχολής μας.
(Σοφία Πασπαλιάρη , Βασίλης Ντόντος, Γιώργος Κάλτσας, Μαρίζα Μανατάκη , Λευτέρης Καλανδράνης)
‘’Ουλρίκε Μαϊνχοφ ( Στάμπι Πουλαντζά ) από το Γ‘ έτος
‘’Frida’’ ( Νάγια Λατσίνου ) από το Β’έτος

Κυριακή 19 Ιουλίου
‘’Ποιος ανακάλυψε την Αμερική’’ ( Χ.Σπηλιώτη ) από το Α’ έτος
( Ζέτα Σιδηροπούλου , Χρυσάνθη Λάζαρη )
‘’Μια γυναίκα μόνη’’ ( D. Fo ) από το Β ‘ έτος
( Στεφανία Δημακοπούλου )
Live με τους Βαγγέλη Σταθόπουλο, Ελεάννα Σαλαγιάννη, Βασίλη Ντόντο, Κάλλια Γκρίνια

Δεν θα μπορούσαμε να μείνουμε σιωπηλοί !

ΠΡΕΠΕΙ να αγωνιστούμε και να συνεχίσουμε να παράγουμε έργο! Η σχολή μας , οι δάσκαλοι και οι μαθητές μας , ήταν για εμάς η ανάσα για να μην χάσουμε τον στόχο μας και να θυμηθούμε τον λόγο της ύπαρξης μας!

Η ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ , ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΑΣ ΣΗΜΕΙΟ.

Εισιτήρια: Είσοδος με συνεισφορά κατά βούληση


Φωτογραφίες